CZ | SK | EN     

 
Vzdělávání
linka nadpis
vzdelavani
Vzdělávání patří mezi klíčové pilíře naší práce. Kariérní růst IT specialistů podporujeme prostřednictvím trainee programů, dlouhodobých vzdělávacích programů, krátkodobých školení a nejrůznějších certifikací. Ty jsou dále zaměřeny na analýzu, testování a vývoj software, nebo manažerské dovednosti.
Trainee programy
Pro studenty a absolventy vysokých škol pravidelně pořádáme trainee programy se zaměřením na analýzu, testování i vývoj software. Posluchači se zdarma účastní intenzivní teoretické i praktické výuky, která trvá zpravidla 4 až 6 týdnů. Po úspěšném zakončení trainee programu jsou absolventům nabídnuty juniorní pozice v rámci některého z IT projektů. Nejbližší trainee programy jsou zveřejněny zde.    
Večerní školy
Zaměstnanci, kteří pracují ve společnosti na juniorních pozicích, se mohou účastnit  večerní školy. Díky absolvování tohoto programu si rozšíří své znalosti v oboru a získají potřebný rozhled pro svůj další kariérní růst. Výuka probíhá jednou týdně po dobu 3 měsíců. Pravidelně pořádáme tyto večerní školy.    
Dlouhodobé vzdělávací programy
Dlouhodobé programy jsou určeny pro seniorní zaměstnance a jejich délka je zpravidla 6 měsíců až 1 rok. Jejich náplň je úzce zaměřena na prohlubování znalostí IT specialistů jednotlivých typových rolí. Nabídku dlouhodobých vzdělávacích programů nalezneš zde.    
Školení
V nabídce máme více než 50 školení různých zaměření. Jedná se o jednodenní či několikadenní školení sestavená na míru potřebám společnosti. Lektory jsou zkušení IT specialisté nejen s teoretickou znalostí, ale zároveň s bohatou praxí v přednášené problematice.
Certifikace
Jsme technologicky nezávislá společnost, díky tomu mají naši zaměstnanci možnost vybrat si z široké nabídky nejrůznějších certifikací z oblasti informačních technologií a projektového managementu.
Unicorn Top Gun Academy je program soustavného systematického vzdělávání našich zaměstnanců.
© VIGOUR 2017, we use Plus4U powered by Unicorn Universe
facebook