CZ | SK | EN    

 
Kariéra
linka nadpis

Klikni na některou z pozic a dozvíš se víc.
Dáváme příležitost nejen zkušeným IT specialistům, ale i studentům a absolventům vysokých škol, kteří se zajímají
o IT, mají potenciál do budoucna a chuť se dále vzdělávat.
Chceš být úspěšný, ale nevíš jak na to? Na vrchol své IT kariéry se můžeš dostat několika různými cestami: analytickou, testerskou, vývojářskou a manažerskou. Výstup o jednu pozici výše trvá zpravidla 2 - 3 roky. Je však potřeba dlouhodobě se vzdělávat, zajímat se o obor informačních technologií a získávat nové dovednosti a zkušenosti. A jak vysoko míříš TY?
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Analysis.png
Analýza
Analytici analyzují problémy na straně klienta a navrhují jejich softwarové řešení. Po vzájemném odsouhlasení s klientem předávají konkrétní zadání vývojářům. Analytickou cestou by se tedy měl vydat ten, kdo je komunikativní, má reprezentativní vystupování a chce jednat s nejrůznějšími klienty.
 
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Development.png
Vývoj
Na základě zadání od analytiků naprogramuje vývojář v požadovaném programovacím jazyce software, který splňuje potřeby a požadavky klienta. Vývojář je kreativní člověk, který zná programovací jazyky, baví ho psát kód, vytvářet nové aplikace a tím dávat věci do pohybu.
 
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Testing.png
Testování
Zda software a jeho funkčnosti opravdu splňují zadání klienta, zjišťuje proces testování. Tato důležitá a zodpovědná činnost odhaluje chyby a nedostatky vyvíjeného software. Tester se  tedy rozhodně neobejde bez dostatečné pečlivosti a důslednosti.
 
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Management.png
Management
Pro řízení významných IT projektů, či chodu celé společnosti, jsou zapotřebí dobré softskills, zodpovědnost, rozhodnost, zdravé sebevědomí a důkladná znalost oboru. Pouze kandidáti s těmito předpoklady se mohou stát dobrými managery.
 
© VIGOUR 2017, we use Plus4U powered by Unicorn Universe
facebook